Підкажіть

Она же флудильня и болталка=)Если Вы не уверены, в каком разделе создавать тему - создайте её здесь.
mary25
активная
активная

Підкажіть

Сообщение mary25 » 23 июн 2022, 16:39

Доброго дня. Мені треба обрати якийсь один сайт в інтернеті, щоб можна було читати статті про подорожі Україною. Можете відписатися і проконсультувати, куди саме треба заглянути вже через хвилинку та на що звернути увагу?

mary25
активная
активная

Неимоверная
активная
активная

Re: Підкажіть

Сообщение Неимоверная » 23 июн 2022, 19:13

Так, я вас проконсультую. Раніше я взагалі не подорожувала, останні декілька років почала продивлятися статті в інтернеті і планувати відпустку більш детально. Скільки можна займатися одним і тим же, а точніше – нічого не робити? Раджу перейти по силці https://travel-guide.in.ua та обрати для себе один з напрямків відпочинку. Не обов’язково витрачати увесь місяць на те, щоб об’їздити країну, можна дозувати. Узяти частину відпочинку і провести його у компанії з рідними і близькими людьми, разом відправитися на пошуки пригод. Для мене Україна стала відкриттям, я і не думала, що вона так багато усього може подарувати туристу. Майте на увазі – краще силки на такі сайти кидати собі у закладки, бо вони ще вам знадобляться.

Неимоверная
активная
активная

Вернуться в Кофейня